Отзывы о компании Bear-shop.com.ua
Потрібного розміра немає в наявності
- Комментарий продавца
Сергій, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Сергій Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Микола, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Николай Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Продавець мене запевнив, що відправить замовлення у день, коли я його робив. Замовив об 11 ранку, а о 18 годині на моє питання - що там з відправкою, побачив - остання відправка о 19-й. Номер декларації від продавця ні ввечері, ні потім так і не отримав. Прийшло повідомлення від перевізника
Так як товар відправили у суботу, то приїхав він у неділю по обіді, сидіти й чекати звісно не було сенсу.
Зовсім страшного нічого не сталося, я би просто відмовився від замовлення, якби знав що воно приїде у неділю пообіді
Що краще - невеличкий прибуток з одного замовлення чи невдоволений клієнт, вирішувати продавцевіВалентин Є.- Комментарий продавца
Женя, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Женя Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Андрій, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Андрей В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Евгений, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Евгений К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Петро, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Петро К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дмитро,дякуємо за відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дмитрий ЛомакинСделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Отримав газ і лоудер в оговорені сроки. Продавець йде на контакт, відповідає на запитання. На жаль, були на різних складах, тому були відправлені двома посилками.
- Комментарий продавца
Гліб, дякуємо за ваш коментар! Чекаємо в нашому магазині знову!
Гліб Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Станіслав, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!