Отзывы о компании Bear-shop.com.ua
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! 🙂
Олександр В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! 🙂
Мыхайло М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! 🙂
Дмитро С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! 🙂
Дмитро С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! 🙂
Сергій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! 🙂
Сергій Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! 🙂
Игорь К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Ужасно
- Комментарий продавца
Клієнт дуже дивний, можливо сьогодні не з тієї ноги встав.
Зробив замовлення, з оплатою на карту Приват Банка, наш Менеджер йому написав у мессенджер з питанням як клієнту буде зручніше оплатити замовлення, клієнт запитав "А что наложкой нельзя?", на що менеджер відповів, що не можна, зараз працюємо тільки по повній передплаті (написано вже де тільки це можливо, але такі клієнти всеодно трапляються), клієнт відповів що не потрібно тоді, побажили друг другу гарного дня, і розійшлися.
Через пів години прилітає негативний відгук, без коментаря, але вказано що Товару нема в наявності, З клієнтом не зв'язалися, та що ціна вище заявленої, вибачте що???)))
Набрали ми клієнта, щоб запитати чому він таке зробив, він відповів "А что ты хочешь от меня, захотел и сделал", и поклав слухавку.
Висновки робіть самі.
Сергей В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Рекомендую.
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! 🙂
Дмитрий С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! 🙂