









20 000 ₴
Specna Arms представляє лінійку страйкбольних карабінів Prime, створену на основі багаторічного досвіду, пристрасті та відданості справі. Це поєднання відомих моделей EDGE™, EDGE™ 2.0 та H Series із новими внутрішніми компонентами.
Особливу увагу привертають карабіни з мотором Specna Arms Dark Matter™ — це перша серія реплік на ринку з безщітковим двигуном. Також серія Prime оснащена новим гірбоксом Æther™ та сучасною камерою хоп-ап Magnus™ TDC.
Усе це робить Specna Arms Prime відмінним вибором для гравців, які хочуть отримати високу продуктивність і якість прямо “з коробки” без додаткового тюнінгу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specna Arms |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | цинк і алюмінієвий сплав, сталь, пластик, армований волокном нейлоновим |
| Швидкість вильоту кулі [m/s] | 116/94 |
| АКБ в комплекті | Немає |
| Колір | Chaos Bronze |
| Ємність магазину | 380 |
| Конектор | T-Connect (Deans) |
| Blow Back | Немає |
| Hop-Up | Регульований |
| Довжина [мм] | 700-780 |
| Версія gearbox | v.2 |
| Система швидкої заміни пружини | Так |
| Вид вогню | Автоматичний/Одинний |
| Діаметр підшипників [mm] | 8 mm |
| Тип різьби зовнішнього стовбура | 14mm CCW |
| Вага [g] | 2420g |
| MOSFET | Так |
| Довжина внутрішнього стволика [мм] | 290 |
| Серія зброї | M/AR-серія |