Відгуки про компанію Bear-shop.com.ua
- Коментар продавця
Олександре, дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! :)
Александр Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Костянтин, дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! :)
Костянтин С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дмитро, дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! :)
Дмитро С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Олексій, дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! :)
Олексій Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Олександре, дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! :)
Александр Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Вікторія, дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! :)
Вікторія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
бистро і качествено
- Коментар продавця
Владислав, дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! :)
Владислав Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Товар якісний. Відправили швидко. Всім рекомендую.
- Коментар продавця
Олександре, дуже Вам дякуємо за відгук. Ваші відгуки дуже важливі для нас, чекаємо в нашому магазині знову! :)
Олександр М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дмитро, нам дуже прикро, що така ситуція трапилась, нажаль стався програмний сбій на самому пром маркеті, та ціни, які повинні були бути проконвертовані з долара на гривню, не проконвертувалися, тому і ціна такая була.
Сподіваємося знову Вас бачити в нашому магазині, та впевнені, що надалі вам все сподобається, і ви зможете виправити свій відук. Гарного дня :)
Дмитро П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Доброго дня. Цей товар на сайті стояв в статусі "під заказ". Можливо ви не уважно передивились и натиснули оплатити замовлення на попередній заказ (2-3 робочі тижні)? Нам дивно що після того як ми з вами зв’язалися для уточнення ви не відповіли і поставили нам негативний відгук з поміткою що його не має в наявності.
Так звісно його не має, про що було написано на сайті при замовленні на очікування ;) Дуже надіймося що це якесь не порозуміння і цей відгук буде видалено.
Нам прикро що ви не змогли найти в нас то що шукали, ми розуміємо ваш жаль. Звертайтесь.