Відгуки про компанію Bear-shop.com.ua
Потрібного розміра немає в наявності
- Коментар продавця
Сергій, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Сергій Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Микола, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Николай Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Продавець мене запевнив, що відправить замовлення у день, коли я його робив. Замовив об 11 ранку, а о 18 годині на моє питання - що там з відправкою, побачив - остання відправка о 19-й. Номер декларації від продавця ні ввечері, ні потім так і не отримав. Прийшло повідомлення від перевізника
Так як товар відправили у суботу, то приїхав він у неділю по обіді, сидіти й чекати звісно не було сенсу.
Зовсім страшного нічого не сталося, я би просто відмовився від замовлення, якби знав що воно приїде у неділю пообіді
Що краще - невеличкий прибуток з одного замовлення чи невдоволений клієнт, вирішувати продавцевіВалентин Є.- Коментар продавця
Женя, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Женя Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Андрій, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Андрей В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Евгений, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Евгений К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Петро, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Петро К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дмитро,дякуємо за відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дмитрий ЛомакинУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Отримав газ і лоудер в оговорені сроки. Продавець йде на контакт, відповідає на запитання. На жаль, були на різних складах, тому були відправлені двома посилками.
- Коментар продавця
Гліб, дякуємо за ваш коментар! Чекаємо в нашому магазині знову!
Гліб Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Станіслав, дякуємо за ваш відгук! Чекаємо в нашому магазині знову!